Oprogramowanie dla budownictwa Planista 6.5.20

Występują różne programy komputerowe, które są przeznaczone dla firm budowlanych. Jednym z nich jest Planista 6.5.20. To oprogramowanie dla budownictwa służy do realizowania harmonogramowania robót budowlanych.

Dzięki temu oprogramowaniu można m.in.:

  • dla czynności zbiorczych oraz zwykłych ustalać daty charakterystyczne, których celem jest informowanie tylko o ważnych datach ściśle powiązanych z realizacją harmonogramu,
  • dla czynności zwykłych wyznaczać daty graniczne, które służą pilnowaniu narzuconych zakresów czasowych wyznaczonych dla całego lub fragmentu harmonogramu,
  • charakteryzować dodatkowo czynności z wykorzystaniem znaczników, dzięki którym możliwe jest dowolne sortowanie i filtrowanie harmonogramów. Zestawienia nakładów tworzone są dla przefiltrowanych czynności, np. dla określonego podwykonawcy.
  • na podstawie harmonogramu wykonywać automatycznie zestawienia okresowe (np. tygodniowe czy też miesięczne) na nakłady finansowe oraz rzeczowe. Istnieje opcja przeniesienia do Excela raportów dotyczących zapotrzebowania.
Hej, mam na imię Klaudia. W szkole podstawowej zaczęła się moja miłość do techniki, gdy na urodziny dostałam pierwszego laptopa. Byłam bardzo ciekawa, jak to wszystko funkcjonuje, stąd nauka, czytanie i dowiadywanie się. A tutaj, na tym właśnie blogu, chciałabym się podzielić wiedzą, którą zgromadziłam przez ostatnie lata!